Jazyk: Česky English
Atlas dermatopatologie verze 12.20 prosinec 2016
logo Hypertextový atlas dermatopatologie obsahuje tisíce klinických a histologických obrazů kožních chorob. K histologickým obrazům se přistupuje pomocí rozhraní virtuálního mikroskopu. Atlas je k dispozici v angličtině a v češtině.
Knihy od autorů atlasu:
• Atlas of Dermatopathology: Practical Differential Diagnosis by Clinicopathologic Pattern Gunter Burg, Werner Kempf, Heinz Kutzner, Josef Feit, Laszlo Karai; ISBN: 978-1-118-65831-4; 392 pages; July 2015, Wiley-Blackwell
• Atlas of Dermatopathology: Tumors, Nevi, and Cysts Gunter Burg, Heinz Kutzner, Werner Kempf, Josef Feit, Bruce R. Smoller; ISBN: 978-1-119-37156-4; 528 pages; Aug 2018, Wiley-Blackwell
• Atlas of Clinical Dermatopathology: Infectious and Parasitic Dermatoses Gunter Burg, Heinz Kutzner, Werner Kempf, Josef Feit, Omar Sangueza; ISBN: 978-1-119-64706-5; 208 pages; March 2021, Wiley-Blackwell
Atlas fetální patologie verze 3.00 listopad 2013
logo Hypertextový atlas obsahuje klinické i histologické obrazy některých forem vývojových poruch. K histologickým obrazům se přistupuje pomocí rozhraní virtuálního mikroskopu. Atlas je k dispozici v angličtině a v češtině.
Atlas novorozenecké patologie verze 1.12 březen 2013
logo Hypertextový atlas obsahuje klinické i histologické obrazy některých forem patologie novorozence. K histologickým obrazům se přistupuje pomocí rozhraní virtuálního mikroskopu. Atlas je k dispozici v angličtině a v češtině.
Atlas patologie kostní dřeně verze 1.11 březen 2013
logo Hypertextový atlas obsahuje klinické i histologické obrazy některých forem patologie kostní dřeně. K histologickým obrazům se přistupuje pomocí rozhraní virtuálního mikroskopu. Atlas je k dispozici v angličtině a v češtině.
Atlas etiologické patologie verze 1.10 září 2015
logo Hypertextový atlas etiologické patologie prof. Koďouska vznikl ve spolupráci s Ústavem klinické a molekulární patologie LF University Palackého Olomouc. Atlas je vhodný pro pregraduální i postgraduální studium. K histologickým obrazům se přistupuje pomocí rozhraní virtuálního mikroskopu. Atlas je k dispozici prozatím jen v češtině.
Atlas patologie verze 2.61 březen 2013
logo Hypertextový atlas speciální patologie obsahuje výukové materiály pro studenty medicíny. Není ještě dokončen a je k dispozici pouze v českém jazyce. Rozhraní tohoto atlasu je podobné atlasu dermatopatologie. V atlase jsou makroskopické i mikroskopické obrazy a také snímky z CT, magnetické rezonance a endoskopu.
Atlas histologie verze 1.00 září 2014
logo Hypertextový atlas normální histologie 2. lékařské fakulty UK Praha obsahuje vybrané histologické preparáty pro pregraduální studium. K histologickým obrazům se přistupuje pomocí rozhraní virtuálního mikroskopu. Atlas je k dispozici v angličtině a v češtině.
Atlas vzácných lymfomů verze 0.84 březen 2013
logo Hypertextový atlas obsahuje klinické i histologické obrazy některých vzácných hematologických a lymfatických malignit dětského věku. K histologickým obrazům se přistupuje pomocí rozhraní virtuálního mikroskopu. Atlas je k dispozici v angličtině a v češtině.
Semináře a kazuistiky
logo Materiály pro semináře.
Demonstrační stánka Atlases
logo Tato stránka ukazuje technologie používané v atlasu na vzorových obrazech (aktivace šipek, ostření, virtuální mikroskop). Tato stránka nevyžaduje registraci.
 
Masaryk University CESNET
Registrovaných uživatelů: 61988
Odhlásit
Můj účet
Pro přístup k obrázkům ve vysokém rozlišení se musíte PŘIHLÁSIT níže:
Mám účet v některé z následujících federací identit, klikněte na logo.
GrIDP
SWITCH AAI
AAF
Arnes AAI
eduID.hu
Edugate
Sifulan
PIONIER
COFRe
ARNaai
KAFE
 
Jestliže nemáte účet v žádné výše uvedené federaci identit, klikněte na tlačítko níže::
Lokální účet